Ocieplanie poddasza pianką poliuretanową to nowoczesna i skuteczna metoda izolacji termicznej oraz akustycznej, która przynosi wiele korzyści, tak w wymiarze ekonomicznym, jak i użytkowym.

Ocieplanie poddasza pianką polega natryskowej aplikacji pianki PUR bezpośrednio na powierzchnię dachu oraz innych elementów konstrukcyjnych poddasza. Pianka szybko się rozpręża, tworząc jednolitą, szczelną warstwę izolacyjną o bardzo dobrych parametrach izolacji cieplnej, przeciwwilgociowej i akustycznej.

Dlaczego ocieplanie poddasza pianką jest efektywnym rozwiązaniem?

Na wysoką efektywność ocieplania poddasza pianką PUR wpływają przede wszystkim właściwości samej pianki, która:

  • zapewnia bardzo wysoki poziom izolacji termicznej, znacznie redukując straty ciepła,
  • idealnie przylega do powierzchni, eliminując mostki termiczne, które są praktycznie nie do uniknięcia w przypadku stosowania tradycyjnych metod,
  • jako materiał hydrofobowy skutecznie chroni przed wilgocią, zapobiegając powstawaniu pleśni i namnażaniu się grzybów,
  • zapewnia również dobre właściwości akustyczne, tłumiąc dźwięki z zewnątrz,
  • jest odporna na starzenie i zachowuje swoje właściwości izolacyjne przez wiele lat, nie wymagając przy tym żadnych czasochłonnych, ani kosztochłonnych prac serwisowych.

Dodatkowym atutem przemawiającym za ocieplaniem poddaszy pianką jest szybka i czysta aplikacja warstwy izolacyjnej, która polega na natrysku półpłynnego produktu bezpośrednio na ocieplane elementy. Proces ten jest nieporównywalnie miej inwazyjny niż wykonanie izolacji przy pomocy tradycyjnych metod.

Ocieplanie poddaszy pianką Piaseczno

Ocieplanie poddaszy to usługa, którą kierujemy do klientów prywatnych i biznesowych z terenu piaseczna. Posiadamy bogate doświadczenie w obsłudze różnego typu nieruchomości – obiektów mieszkalnych, przemysłowych, magazynowych i gospodarczych. Pracujemy z wykorzystaniem wysokiej jakości pianki PUR, co przekłada się na wysoką skuteczność termoizolacji oraz jej trwałość w długiej perspektywie czasu. Oferowana przez nas metoda może być z powodzeniem stosowana zarówno w przypadku poddaszy użytkowych, jak i nieużytkowych.

Klientów zainteresowanych właściwościami i zastosowaniem pianki PUR zachęcamy do szczegółowego zapoznania się z naszą ofertą. W razie pytań lub wątpliwości pozostajemy do dyspozycji.