Głównym celem termoizolacji jest trzymanie komfortu cieplnego wewnątrz budynku. Skuteczna izolacja zapobiega nie tylko utracie ciepła zimą, ale również chroni przed nadmiernym nagrzaniem pomieszczeń latem. Dzięki temu mieszkańcy mogą cieszyć się przyjemnym klimatem wewnątrz domu przez cały rok.

Rozważań dotyczących izolacji termicznej nie należy ograniczać wyłącznie do obiektów mieszkalnych. Odgrywa ona znaczącą rolę w przypadku każdego budynku, w tym hal przemysłowych i sportowych, budynków gospodarczych czy obiektów magazynowych. Wspólnym mianownikiem wszystkich tych obiektów, poza koniecznością wykonania odpowiedniej izolacji termicznej, jest możliwość zastosowania jako materiału izolacyjnego pianki PUR.

Ocieplanie pianką PUR i izolacje natryskowe

Pianka PUR, ze względu na swoje wyjątkowe właściwości izolacyjne, jest coraz częściej wybieranym rozwiązaniem w różnego rodzaju projektach budowlanych, zarówno w nowym budownictwie, jak i podczas prac renowacyjnych. Za jej wyborem przemawia szereg czynników. Wynikają one zarówno z właściwości pianki PUR, jak i zalet izolacji natryskowych.

Izolacje natryskowe charakteryzują się szybkim i czystym montażem. Materiał izolacyjny jest aplikowany bezpośrednio na ocieplaną powierzchnię w postaci półpłynnej. To pozwala na intensywną penetrację i wypełnienie wszelkich szczelin i nierówności w materiałach budowlanych, co skutkuje eliminacją tzw. mostków cieplnych.

Ponadto izolacje natryskowe z wykorzystaniem pianki PUR odznaczają się wysoką odpornością na szkodliwe oddziaływanie czynników atmosferycznych, biologicznych i mechanicznych. W konsekwencji powyższego ocieplanie pianką PUR może zostać wykonane zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz budynku.

Izolacje natryskowe Siedlce

Izolacje natryskowe wykonujemy na terenie Siedlec. Posiadamy doświadczenie w obsłudze szerokiego spektrum nieruchomości, tak pod względem ich przeznaczenia, jak i technologii, w jakich zostały wybudowane. To pozwala nam jeszcze lepiej odpowiadać na zróżnicowane potrzeby i oczekiwania inwestorów prywatnych i klientów biznesowych.

Zależnie od potrzeb możemy wykonać izolacje natryskowe:

  • poddaszy użytkowych i nieużytkowych,
  • ścian,
  • podłóg,
  • fundamentów,
  • hal magazynowych i produkcyjnych.

Klientów zainteresowanych skorzystaniem z powyższej usługi zachęcamy do szczegółowego zapoznania się z naszą ofertą, a w razie pytań lub wątpliwości do kontaktu.